Vidra

1.0
Vidra
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vidra bilgilendirici videolar hazırlamak isteyen kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği bir video hazırlama uygulamasıdır.

Vidra özet olarak belli bir konuda bilgilendirici videolar hazırlamak isteyen kullanıcıların deneyebileceği kapsamlı ve kullanışlı bir uygulama. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz Vidra’da videoları renklendirmek ve daha ilgi çekici hale getirmek için kullanılabilecek pek çok araç mevcut.

Uygulamada oluşturulan videolara SVG ve imaj dosyalarını aktarabiliyorsunuz. Göz alıcı animasyonlardan bir tanesini seçerek oluşturduğunuzu videoyu daha ilgi çekici bir hale getirmek de mümkün. Fakat daha sade bir şeyler hazırlamak istiyorsanız elbette bu da mümkün.

Bu tarz bir uygulamadan beklediğimiz gibi Vidra’da da oluşturulan videoları farklı sosyal medya araçları üzerinde paylaşmak mümkün. Facebook, Twitter veya YouTube kanalınızda video paylaşımında bulunabilirsiniz. Özellikle öğrenciler ve öğretmenler için çok faydalı bir seçenek olduğunu düşündüğüm Vidra tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.