Vigi

1.3
Vigi
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vigi, kullanıcıların kısa videolar çekerek Vigi topluluğu üzerindeki diğer kullanıcılar ile paylaşabildiği bir sosyal ağ uygulamasıdır.

Vigi, iOS cihaz sahiplerinin kısa video klipler hazırlayarak diğer kullanıcılar ile paylaşmasını sağlayan fotoğraf ve video uygulamasıdır. Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulamanın kullanımı oldukça basit. Kısa videolar çekmekten ve bu videolar diğer kişiler paylaşmaktan hoşlanıyorsanız, Vigi uygulamasını kesinlikle denemelisiniz. Bildiğiniz üzere Twitter'ın dünyaca popüler video paylaşım hizmeti Vine, tüm dünya üzerindeki kullanıcıların kısa videolar oluşturarak paylaşmasını sağlıyor. Vigi'de aynı hizmeti kendi topluluğu içerisinde yapabilen eğlenceli ve başarılı bir uygulama.

Vigi uygulamasını kullanmaya başlamadan önce kayıt olmalısınız. Bir kaç ufak adımda kayıt olarak, diğer kullanıcıların videoları hakkında yorumlar yapabilir ve kendi çektiğiniz kısa videoları diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz. Kayıt olmadan giriş yapmanız halinde sadece kısa videolar çekebilirsiniz.

Uygulama, çekmiş olduğunuz kısa video klipleri diğer sosyal medya platformları üzerinden de paylaşma imkanı sunuyor. Kısa video klipler oluşturmak için tek yapmanız gereken ise kayıt tuşuna basarak anı yakalamak. Daha sonra çekmiş olduğunuz videolardan gerekli görmediğiniz kısımları çıkartarak videolarınızı kısaltabilirsiniz. Uygulama ile hazırlayabileceğiniz videoların maksimum uzunluğu 5 saniyedir.

Yeni ve eğlenceli video paylaşım platformlarından biri olan Vigi'ye dahil olmak için uygulamanın iOS versiyonunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR