Vimo 1.1.2 (ios)

Vimo

Vimo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vimo, videolarımıza çeşitli efektler ve çıkartmalar ekleyebileceğimiz kapsamlı bir uygulama.

Vimo, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere geliştirilmiş, ücretsiz bir video düzenleme uygulaması olarak öne çıkıyor. Birçok ülkede en çok kullanılan video düzenleme uygulamaları arasında gösterilen Vimo, sahip olduğu kullanıcı dostu özellikleriyle dikkat çekiyor.

Uygulamayı kullanarak videolarımıza çıkartmalar ekleyebiliyoruz. Hatta bu çıkartmaları animasyonlar eşliğinde ekleme şansına dahi sahibiz. Sunulan birçok animasyon mevcut ve dilediğimizi seçebiliyoruz. Buna ek olarak uygulamada 40'tan fazla etiket yer alıyor. Bu etiketleri videolarımızın çeşitli bölümlerine koyabiliyor ve onları çok daha ilgi çekici bir hale getirebiliyoruz.

Vimo'da videolarımıza metinler ekleme şansına sahibiz. Bu sayede duygu ve düşüncelerimizi daha etkin bir şekilde anlatabilme imkanına sahip oluyoruz. Vimo'nun özellikleri bunlarla sınırlı kalmıyor. Video yavaşlatma, video süresini ayarlama, animasyon hızını ve konumunu seçebilme gibi ekstra özellikler de sunuluyor.

Açıkçası Vimo çekilen videoları oldukları hallerinden çok daha ilgi çekici bir hale getiriyor. Herkes tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor olması da hoşumuza giden özellikleri arasında.