Vinci 1.2.0 (ios)

Vinci

Vinci
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vinci, iOS işletim sistemi kullanan telefon ve tabletler üzerinden çalışabilen bir tür fotoğraf düzenleme uygulamasıdır.

Vinci, iPhone ve iPad üzerinden çalışabilen bir fotoğraf düzenleme uygulasıdır.

Prisma piyasaya çıktıktan sonra her şeyi alt üst etti ve listelerin başına oturmayı başardı. Bir başka fotoğraf düzenleme uygulaması olan Prisma, haleflerinden farklı olarak fotoğrafları belirli çizim tekniklerine göre düzenliyordu. Örneğin; bir fotoğrafınız Picasso'nun tablolarına benzetebiliyordunuz. Bu farklılık sayesinde önce iOS sonra da Android platformunda tepeye oturan uygulamanın birçok klonu da çıktı.

Rusya'nın en büyük sosyal medya platformu olan ve ülkede Facebook'tan bile çok kullanılan VK, kendisine özel bir Prisma geliştirmiş ve bunu da iOS kullanıcılarıyla paylaşmış. Vinci adını verdiği bu uygulama, temelde Prisma'nın yaptığı gibi çalışıyor ve kullanıcılarının fotoğraflarını belirli kalıplara göre düzenliyor. Fakat içerisinde Prisma'dan çok farklı kalıplar bulunuyor ve bazı zamanlarda ortaya çok güzel çalışmalar çıkabiliyor. Tamamen ücretsiz indirebileceğiniz Vinci'yi denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR