VineGrab

VineGrab
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VineGrab, Vine üzerindeki videoları iPhone ve iPad'lerinie indirerek kaydetmenizi sağlayan ücretsiz ve yararlı bir iOS uygulamasıdır.

İzlemiş olduğunuz güzel Vine videolarını mobil cihazlarınıza indirmek istiyorsanız, VineGrab bunu sağlayacak olan uygulamalardan bir tanesidir. Ücretsiz bir uygulama olması ve oldukça kolay kullanılabilir olması uygulamayı daha da etkili hale getirmektedir.

Vine üzerinde milyonlarca kullanıcı her gün binlerce yeni video paylaşımı yapmaktadır. Bu Vine'lardan en çok hoşunuza gidenleri indirmek istiyorsanız fakat nasıl yapabileceğini bilmiyorsanız VineGrab size yardım edebilir.

Uygulama kullanıcıların sınırsız olarak video indirebilmesini sağlamaktadır. Bu sayede ne çok hoşunuza giden komik Vine'ları daha sonra tekrar izlemek istediğinizde cihazınız üzerinde çalıştırabiliyorsunuz. Uygulama ile birden çok Vine hesabı da yönetebiliyorsunuz. Eğer Vine ile birlikte Instagram hesabınız da varsa Vine videolarınızı bu hesabınız üzerinde paylaşabilirsiniz.

Vine videoları indirmek dışında, Vine videolarını beğenme, yorum yapma, kişi ve etiket arama, Facebook, Instagram ve diğer sosyal medya platformları üzerinde video paylaşımı yapma gibi ekstra özelliklere sahip olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek kullanabilirsiniz. Modern, sade ve şık arayüzü üzerinden yukarıda belirtmiş olduğum tüm özelliklere kolayca ve herhangi bir problem yaşamadan erişebilirsiniz.