Vingle 1.2.0 (ios)

Vingle

Vingle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

iPhone ve iPad cihazlar için hazırlanmış olan Vingle uygulaması sayesinde ilgi duyduğunuz konulara dair bilmek istediklerinizi diğer kullanıcılardan öğrenebilirsiniz.

Vingle uygulaması, temel olarak ilgi alanı bazlı bir sosyal ağ uygulaması olarak tanımlanabilir ve iPhone ile iPad cihazlarda kullanılabilir durumda. Uygulama ücretsiz olarak sunuluyor ve çok kolay kullanılabilir ancak bol işlevli bir arayüze sahip diyebilirim. Eğer merak ettiğiniz bir konuda kaynaklar arıyor ve insanların o konularda paylaştıklarına göz atmak istiyorsanız kesinlikle göz atmanız gerekenler arasında diyebilirim.

Vingle içerisinde bulunan onlarca farklı kategori ve insanların yarattığı komüniteler, ilgi alanlarına dayalı olarak hazırlanmışlar ve neredeyse aklınızın alabileceği her konuda mevcutlar. Yani örneklemek gerekirse, dalgıçlık, dağcılık, moda, kozmetik, oyunlar ve diğer tüm konularda kullanıcılar bir araya gelebiliyor ve o konuya dair fikirlerini hiç zorlanmadan diğerleriyle paylaşabiliyor, ellerindeki kaynak ve rehberleri aktarabiliyorlar. Konulara dayalı deneyim paylaşımı için sıklıkla kullanılan Vingle bu alanda en iyilerden birisi haline gelmeye aday.

İçerisinde 3000'den fazla komünite bulunması sayesinde ilgi duyduğunuz konulara dair insanları bulacağınızın garantisini verebiliriz. Bu komünitelerin gün geçtikçe artması ve detaylanması ise işleri daha da güzel hale getiriyor.

Tabii ki kullanım sırasında kendi koleksiyonlarınızı da hazırlayabilir ve böylece bilgi sahibi olduğunuz konularda başkalarını da bilgilendirebilirsiniz. Görsel yoğun olarak sunulan uygulamanın çok şık durduğunu da eklemek gerek. Tabii ki çalışmak için aktif bir internet bağlantısı gerektirmesi nedeniyle cihazınızın bağlantısında bir sorun olmadığına da dikkat edin.

YORUMLAR