Vintango - Vintage camera, free photo effects editor

Vintango - Vintage camera, free photo effects editor
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vintango ile fotoğraflarınıza kolayca güzel bir görünüm kazandırabilirsiniz

Vintango - Vintage camera, free photo effects editor kullanıcılara fotoğraf filtreleme konusunda yardımcı olan, iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir kamera uygulamasıdır.

Retro ve vintage tarzda fotoğraf filtrelerinde uzmanlaşan Vintango kullanıcılara 80 civarında farklı fotoğraf efekti seçeneği sunmaktadır. Bu efektleri kullanarak fotoğraflarınıza daha şık bir görünüm ve özel bir stil kazandırabiliyor ve üzerinde değişiklik yaptığınız fotoğrafları kolayca paylaşabiliyorsunuz.

Vintango ile fotoğraflarınız üzerinde efektler denerken ve değişiklikler yaparken bu değişiklikleri gerçek zamanlı olarak görebiliyorsunuz. Bu sayede fotoğrafları kaydetmeden değişiklikler hakkında fikir sahibi olmanız mümkün kılınıyor. Fotoğraflarınız üzerinde işlem yaparken küçük önizlemer üzerinde yaptığınız değişiklikler anlık olarak uygulanıyor.

Vintango ile fotoğraflarınız üzerinde döndürme veya dikey veya yatay olarak ters yöne çevirme gibi çeşitli işlemler de yapabiliyorsunuz. Vintango eğer düzenlediğiniz fotoğrafları Instagram gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşma isteğine sahipseniz size fotoğraflarınızı bu servislere göre boyutlandırabilme imkanı da tanımakta. Bu özellik sayesinde fotoğraflarınızdaki detayların kırpılmasını engelleyebilirsniz.

Vintango ile düzenlediğiniz fotoğrafları uygulama içerisinden direkt olarak Instagram, Facebook, Twitter veya e-posta aracılığıyla paylaşabilmektesiniz.

YORUMLAR