Virtuagym Fitness 1.1.4 (ios)

Virtuagym Fitness

Virtuagym Fitness
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    30

  • Üretici

    Virtuagym

iOS cihazlarınızda kullanabileceğiniz egzersiz ve spor uygulamasıdır.

Zaman sıkıntısı olan, çok yoğun iş hayatına sahip olan veya spor yapmak için dışarıya çıkmak zorunda kalmak istemeyen insanlar için geliştirilmiş bir uygulama olan VirtuaGym Fitness, gerçekten çok faydalı bir platform.

iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bu uygulama içerisinde pek çok çeşitli egzersiz bulunmakta. Bu egzersizler sabah, ev egzersizi ve spor salonu egzersizi olarak kategorilere ayrılmış. Spor salonunu seçerseniz ekstra aletlerden faydalanmanız gerekiyor.

Aynı zamanda size sunulan bu egzersizler, yeni başlayan, orta seviye ve ileri seviye olarak da ayrılmış. Yine bu egzersizleri size sunarken onlar hakkında çeşitli bilgiler de veriyor. Bu sayede kendinize en uygun egzersizi seçebiliyorsunuz.

Egzersizler 3D video şeklinde uygulamada bulunuyor, böylece bakarak bu egzersizleri uygulayabiliyorsunuz. Ayrıca uygulamada bildirim sesleri ve motivasyonel sesler gibi şeyleri de istediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz.

Eğer siz de evde egzersiz yapmak istiyorum, fakat nereden başlayacağımı bilemiyorum diyorsanız, VirtuaGym'e göz atabilirsiniz.

YORUMLAR