Virtual City Playground 1.16 (ios)

Virtual City Playground

Virtual City Playground
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual City Playground, kendi şehrinizi kurup yönetebileceğiniz bir iPhone oyunu.

Virtual City Playground, iPhone’unuzda şehir kurma gibi karışık ve yavaş ilerleyen oyunlar oynamaktan keyif alıyoranız indirip oynamanız gereken bir yapım ve popüler simülasyon oyunlarının arkasındaki isim G5 Entertainment’ın imzasını taşıyor.

Dünya genelinde başarılı elde etmiş bir şehir kurma oyunu olan Virtual City Playground’da 400’den fazla şehrinizi büyütmek ve geliştirmek için tamamlamanız gereken bölüm bulunuyor. Tabii ki ekonomi, sanayi ve ulaşım sistemini harekete geçiren görevlere anında başlamıyorsunuz. Öncelikle bir asistan yardımıyla binaları nasıl inşa edeceğinizi ve araçları nasıl üreteceğinizi öğreniyorsunuz. Oyuna ısınmanıza yardımcı olmak amacıyla hazırlanmış tutorial bölümü oldukça kısa sürüyor ve ne olduğunu anlamadan birden yeşillikler içerisindeki şehrinizle baş başa kalıyorsunuz.

Bir simülasyon oyunu olduğundan doğal olarak yavaş yavaş ilerleyen bir oynanış sunan Virtual City Playground’da şehrinizi çekici kılmak, ekonomiyi canlandırmak, mutluluğu sağlamak adına çok sayıda bina ve araç emrinizde. Dev gökdelenler, çocuklar için parklar, sağlık merkezleri, sinema ve tiyatrolar kısacası bir şehirde olabilecek her türlü yapı sunuluyor. Bu yapıları tabii ki geliştirebiliyorsunuz. Bunların yanında ağaçlar dikerek şehrinizin daha yeşil olmasını sağlabiliyorsunuz.

Türkçe dil seçeneği bulunmadığından yabancı dili olmayanların biraz zorlanarak ve keyif almayarak oynayacağını düşündüğüm oyunun sosyal ağ desteği de mevut. Facebook hesabınızı bağlamanız durumunda arkadaşlarınızı sıfırdan oluşturduğunuz gözde şehrinize davet edebiliyor, dilerseniz onların şehrinize ufak dokunuşlar yapmasına izin verebiliyorsunuz.

Virtual City Playground ücretsiz olarak indirilebiliyor olsa da uygulama içi satın alımlar içeriyor. Bu noktada oyunu oynamaya başlamadan önce uygulama içi satın alım seçeneğini kapatmanız yerinde olacaktır.

YORUMLAR