Virtual Families 2: Our Dream House 1.5.0 (ios)

Virtual Families 2: Our Dream House

Virtual Families 2: Our Dream House
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Virtual Families 2: Our Dream House aile kurma simülasyonu olarak tanımlayabileceğimiz eğlenceli bir yapım.

Virtual Families 2: Our Dream House tamamen çocuklara hitap eden bir simülasyon oyunu. Aslına bakarsanız oyun gerçekten ilginç bir konuya ve orijinal bir fikre sahip. Daha önce hiç aile kurma simülasyonu test etmiş miydik açıkçası hatırlamıyorum. Hem iPhone hem de iPad cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz bu oyundaki temel amacımız aile kurmak ve bu ailenin her türlü beklentilerine cevap verebilmek.

Oyuna ilk olarak ufak bir çocuğu evlat edinerek başlıyoruz. Daha sonra ailede yer alan bireyleri eğiterek istediğimiz gibi davranmalarını sağlıyoruz. Bunu bencillik olarak algılamayın ama ne de olsa oyunu biz oynuyoruz ve bizim istediğimiz gibi davranmak zorundalar değil mi?

Devam ettikçe karşımıza çeşitli problemler çıkıyor. Örneğin aile bireyleri hastalanıyor ve bizim de onları tedavi etmemiz gerekiyor. Tek problemimiz bu değil. Evde meydana gelen sorunlara da çözüm bulmamız gerekmekte.

Genel olarak Virtual families 2: Our Dream House simülasyon oyunlarından hoşlanan herkesin denemesi gereken alternatiflerden bir tanesi. En azından ortaya orijinal bir şeyler koyuyor ve oyuncuları eğlendiriyor.

YORUMLAR