Virtual Villagers Origins 2 1.5.20 (ios)

Virtual Villagers Origins 2

Virtual Villagers Origins 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kendi adanızda mutlu bir aile yaşantısı sunan keyifli bir oyundur.

Eğlence ve macera dolu bir adayı yöneterek keyifli dakikalar geçirebileceğiniz Virtual Villagers Origins 2, Android ve İOS cihazlarda sorunsuz bir şekilde oynayabileceğiniz eşsiz bir oyundur. Mobil oyun platformunda simülasyon kategorisinde yer alan bu oyun ile harika bir ada ve aile yaşantısı sizi bekliyor.

Muazzam grafik tasarımı ve görüntü kalitesi ile keyifli bir oyun deneyimine sahip olabilirsiniz.

Oyunu oynayabilmeniz için aktif internet bağlantısına ihtiyacınız olacaktır. Volkanik dağlardaki patlama yüzünden yerleşim yerinizi değiştirmek zorunda kalacağınız bu oyunda, yeni bir ada keşfederek macera dolu bir serüvene atılacaksınız. Kendinizin yöneteceği bu adada, yeni bölgeler ve kaynaklar keşfederek her geçen gün daha da fazla gelişebilirsiniz. Patronu olduğunuz eşsiz bir adaya sahip olmanın yanı sıra, aile kurarak bir eşe ve sevimli çocuklara sahip olmanız

da mümkün. Balık tutarak ve çiftçilik yaparak geçiminizi sağlayabilirsiniz. Ayrıca çeşitli hayvanları eğitebilir ve evcilleştirebilirsiniz. Yüz binlerce oyun sever tarafından tutkuyla oynanan Virtual Villagers Origins 2, ücretsiz olarak ulaşabileceğiniz muazzam bir simülasyon oyunudur.  
 

YORUMLAR