Viva Sancho Villa 1.2 (ios)

Viva Sancho Villa

1.2
Viva Sancho Villa
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Viva Sancho Villa mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Viva Sancho Villa eğer hack and slash dinamiklerini kullanan aksiyon oyunlarından hoşlanıyorsanız oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda ve iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunu olan Viva Sancho Villa'da bir Meksika halk kahramanı olan Sancho Villa'nn maceralarına tanık oluyoruz. Kahramanımızın amacı ise Magico adlı fantastik dünyayı kötülüklerden kurtararak özgürleştirmek. Kahramanımız bu iş için sadık dostu olan tabancalarını ve palasını yanına alıyor ve düşmanlarıyla savaşmaya başlıyor. Biz de ona bu mücadelesinde eşlik ediyoruz.

Viva Sancho Villa'da görevlerimizi tamamlamak için karşımıza çıkan yüzlerce düşmanı yok etmemiz gerekiyor. Ayrıca bölümlerin sonunda bizi dev düşmanlar da bekliyor. Bölüm sonu canavarları ile gireceğimiz savaşların sonunda değerli ödüller kazanabilmekteyiz.

Viva Sancho Villa'nın renkli bir tarzı var. Meksika kültüründe önemli bir yere sahip olan Dia de los Muertos - Ölüler Günü'nün izlerini taşıyan oyun bolca eğlence sunmakta.