Vivoom

Vivoom
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vivoom iPhone ve iPad uygulamasını kullanarak cihazlarınızda en güzel efektler ile kısa videolar oluşturabilirsiniz.

Akıllı telefon ve tablerlerinizde kısa ama eğlenceli videolar oluşturabilmek için kullanabileceğiniz Vivoom iOS uygulaması, iPhone ve iPad'ler vasıtasıyla onlarca farklı efekte, video çekimi şansına sahip olmanızı sağlıyor ve elde edilen sonuçlar oldukça profesyonel diyebilirim.

Uygulama hem tam çözünürlüklü video çekebiliyor, hem de içerisindeki yüzden fazla film efekti sayesinde oldukça güzel sonuçlar elde etmenizi sağlıyor. Dilerseniz hemen kameranızla video çekebiliyor ya da galerinizde bulunan hazır videoları kullanabiliyorsunuz. Birden fazla klip olarak da çekebileceğiniz videoları daha sonra uygulamayı kullanarak birleştirebiliyor ve 15 saniyeye kadar profesyonel çekimli bir kısa video elde edebiliyorsunuz.

Bu anlamda biraz Vine'ı andıran uygulama, daha fazla efekt ve çeşitlilik sayesinde hem Vine hem de Instagram'ın önüne geçebiliyor. Efektlerin yanında parlaklık ve renk ayarlamaları, ses düzeltme gibi farklı seçenekler de videoları daha kaliteli hale getirmek için Vivoom'da unutulmamış. Ayrıca, diğer kullanıcıların çektikleri videoları da uygulamayı kullanarak görebilirsiniz.

Hazırladığınız videoları dostlarınızla paylaşmak için gerekli sosyal paylaşım butonları da mevcut. Böylece onların da hazırladığınız işlerden haberdar olmalarını sağlayabiliyor ve eğlenceli vakit geçirebiliyorsunuz.

YORUMLAR