Vivv

Vivv
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Fotoğraf ve videolarınızı daha ilginç hale getirerek sosyal medyada popüler olmasını sağlayabilirsiniz.

iOS işletim sistemli cihazlarınızda çekmiş olduğunuz fotoğraf ve videoları daha ilgi çekici hale getirmek istiyorsanız Vivv uygulamasını mutlaka denemenizi tavsiye ediyorum.

Çeşitli filtreler, renk araçları ile fotoğraf ve videolarınızı renklendirecek harika bir fotoğraf düzenleme uygulaması olan Vivv, sıradan fotoğraflarınıza bile harika görünümler katacak. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşacağınız fotoğraflar ve videoların daha fazla ilgi çekmesini istiyorsanız, ilk yapmanız gereken onları ilginç hale getirmek olmalıdır. Tam da bu noktada ihtiyacınız olan araçları sizlere sunan Vivv uygulaması, barındırdığı filtreler ve araçlarla hayal gücünüzü kullanmanızda yardımcı oluyor.

Fotoğraf veya videolarınızda öne çıkarmak istediğiniz nesneleri kolayca düzenleyebiliyorsunuz. Fotoğrafı tamamen siyah beyaz yapıp, öne çıkmasını istediğiniz nesneyi renkli hale getirebilmeniz de mümkün. Uygulamayı başlattıktan sonra düzenlemek istediğiniz fotoğrafı veya videoyu açarak, sağ ve sol altta bulunan araçlardan dilediğinizi uygulayabilirsiniz.

Fotoğraf ve videolarınızı ilginç hale getirmenizde yardımcı olan Vivv uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.