Vizmato 3.0 (ios)

Vizmato

3.0
Vizmato
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vizmato, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir video düzenleme uygulamasıdır.

Vizmato, tüm videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenlemenizi sağlayan bir video düzenleme uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, videolarınıza anlık FX, tema ve filtreler ekleyebilirsiniz. Çektiğiniz tüm çalışmaları renklendirebileceğiniz bu uygulamaya dilerseniz biraz daha yakından bakalım. 

Vizmato uygulamasını ilk yüklediğinizde kullanım zorluğu çekmeyeceğinizi söyleyebilirim. Zira her şey basit düşünülmüş ve kullanıcı deneyimini üst düzeye çıkaracak özellikler mevcut. Seçeceğiniz bir tema ve filtre ile istediğiniz videoyu kolaylıkla düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca, Apple cihazınızın müzik kütüphanesinde varolan ya da uygulamanın kendi müzik kütüphanesi Viztunes ile albümleri ve parçaları da videonun ruhuna uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Uygulama bu açıdan bakıldığında gayet güzel görünüyor değil mi? Fakat hoşuma gitmeyen ve puan kırdığım bir özelliği var ki, eminim sizi de pek mutlu etmeyecektir. Uygulama içi satın alımlar Vizmato'da gerçekten çok fazla ve bir süreden sonra size yetmemeye başlıyor. Dolayısıyla kendinize bir alternatif aramak durumunda kalabiliyorsunuz. Lakin bir video düzenleme uygulamasında aranan özellikler Vizmato'da o kadar fazla ki, maddi açıdan size sıkıntı çıkarmayacaksa gönül rahatlığıyla kullanmaya devam edebilirsiniz. 

Videolarını renklendirmek isteyenler Vizmato'yu ücretsiz olarak indirebilirler. Gerek özellikleri gerekse kullanım kolaylığı nedeniyle kullanmanızı kesinlikle öneririm.

YORUMLAR