vMEye

vMEye
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    4,364

  • Üretici

    meyetech

vMEye, evinizde veya iş yerinizde takılı olan güvenlik kameralarının canlı görüntülerine hızlı ve kolayca ulaşmanızı sağlayan ücretsiz bir iOS uygulamasıdır.

vMEye, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden güvenlik kameralarınızın canlı görüntülerini kontrol etmenizi sağlayan yararlı ve ücretsiz bir uygulamadır. Hızlı ve kullanımı kolay bir uygulama olan vMeye, iPhone, iPad ve iPod Touch desteği sunmaktadır.

Tatile çıktığınızda veya başka benzeri durumlarda, evlerinizin ve iş yerlerinizin güvenlik kameralarına bağlanarak güvenliğinden emin olarak kendinizi rahatlatabilirsiniz. Ayrıca uygulama ile ihtiyaç duymanız halinde ekran görüntüsü alarak kullanabilirsiniz.

Direkt olarak canlı video görüntülerine kolayca bağlanabileceğiniz vMEye'ı kullanarak IP adresi ile bağlantı kurabilirsiniz.

Sizde eviniz, iş yeriniz veya yazlığınızdaki güvenlik kameralarının görüntülerine dilediğiniz an ulaşmak istiyor ve güvenliğinden emin olmak istiyorsanız, vMEye uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamanın pro versiyonunu satın alarak daha fazla özellikten yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR