Vodafone Message+

Vodafone Message+
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca

  • TOPLAM İNDİRME

    1,710

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Vodafone Message+ uygulaması ile nerede olursanız olun arkadaşlarınızla ücretsiz olarak sohbet edebilirsiniz.

Vodafone Message+, Vodafone’un iPhone kullanıcılarına ücretsiz olarak sunduğu anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Herkesin rahatlıkla kullanabileceği sadelikte arayüz ile gelen uygulama, kayıt olmadan Vodafone Message+ kullanan arkadaşlarınızla hemen sohbet etme imkanı sunuyor.

Vodafone’un yazılı ve görüntülü sohbet uygulaması Message+, WhatsApp , Telegram gibi sadece telefon numaranızı vererek kullanmaya başlayabileceğiniz bir uygulama. Kısa süren kayıt işleminin ardından doğrudan sohbet ekranı ile karşılıyor ve tek dokunuşla ister birebir, isterseniz de grup sohbetleri başlatabiliyorsunuz. Sohbetlerinizde gerçekleştirdiğiniz tüm aktiviteler ana ekranınızı oluşturuyor.

Telefon rehberinizdeki kişilere erişerek sizi arkadaş ekleme derdinden kurtaran Vodafone Message+, diğer sohbet uygulamaları ile benzer özellikler ile geliyor. Ses kaydedip gönderme, video ve resim paylaşma, sesli not gönderme, mesajlara sticker ekleme, konum paylaşma gibi özellikleri kullanımınıza sunan uygulamada mesajlarınızın okunup okunmadığını da görebiliyorsunuz. Ayrıca arkadaşlarınız çevrimdışı olsa dahi mesaj gönderebiliyorsunuz.

Vodafone Message+ uygulaması tüm operatörlerle uyumludur. İster 3G isterseniz de WiFi ağınız üzerinden kullanabilirsiniz.

YORUMLAR