Vodio

Vodio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vodio, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerinde kullanabileceğiniz başarılı bir video keşfetme ve izleme uygulamasıdır.

iOS cihazlarını üzerinde kullanabileceğiniz Vodio adlı uygulama sayesinde farklı kategoriler altında en yeni videoları keşfedebilir ve izleyebilirsiniz.

Kolay anlaşılır ve kullanılır kullanıcı arayüzü sayesinde farklı video kaynakları üzerinde yer alan farklı kategorilerde birçok videoya kolayca ulaşabilirsiniz.

İnternet alemindeki yeni viral olacak videoları herkesten önce ulaşabilir ve beğendiğiniz videoları Facebook, Twitter ve e-posta aracılığıyla sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

İzlediğiniz videolar doğrultusunda neler izlemekten hoşlandığınızı analiz eden uygulama, sonrasında hoşuna gidebileceğini düşündüğü videoları sizin için listeler. Bu sayede iOS cihazlarınız üzerinde kullanmakta olduğunuz kişisel video asistanınız olduğunu hissedebilirsiniz.

Spor, eğlence, teknoloji, müzik, haber, komedi, bilim ve daha birçok farklı kategori altında yer alan ilgi duyduğunuz videoları keşfetmek ve izlemek Vodio ile artık çok daha kolay.

YORUMLAR