VOLKICAR

VOLKICAR
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VOLKICAR ile kendinizi iPhone ve iPad cihazlarınızda bir anda yarış heyecanı içerisinde bulabilirsiniz!

VOLKICAR oyunu, iPhone ve iPad cihazlarında heyecanlı bir pist yarışı deneyimi elde etmek isteyen oyuncuların kesinlikle gözden kaçırmamaları gereken yerli yapımlar arasında yer alıyor. Hem ücretsiz olarak sunulması, hem de yarış heyecanını mobil cihazlarımıza getirmesi sayesinde oyunu elinizden bırakmak istemeyeceğinize eminim. Zira Volkan Işık’ın danışmanlığında ve resmi olarak onun ürettiği araçlar kullanılarak hazırlanmış olan oyun, ülkemizdeki resmi pistleri kullanıyor ve böylelikle gerçekçi bir deneyim sunabiliyor.

Oyunun adından da anlayabileceğiniz gibi VOLKICAR yarış otomobilleriyle yarıştığınız oyunda, farklı araç seçenekleri ve farklı pilot seçenekleriyle bir an önce kendinizi piste atabiliyorsunuz. V1 Challenge yarışlarına katılmak için tek yapmanız gereken oyunu yükledikten sonra araç ve pilotunuzu seçerek rakiplerinize karşı mücadele etmek.

Oyunda kullanılan grafikler oldukça yeterli ve bu grafikler atmosfere uygun ses öğeleriyle de destekleniyorlar. Tabii ki VOLKICAR’ın sürüş dinamikleri de oyunun içerisine entegre edilmiş ve böylece yarışlardan gerçekçi bir hava almak mümkün. Hem zaman yarışları hem de rakiplere karşı direkt yarış olanakları sunan VOLKICAR, aldığınız puanlar sayesinde dostlarınızla tatlı bir rekabet içerisine girebilmenize de yardımcı oluyor.

VOLKICAR’ınızı kullanabileceğiniz pistler ise İzmit Körfez Pisti, İzmir Ülkü Yarış Pisti, Aydın Şehir Etabı ve Volkan Işık Arena Pisti olarak sıralanıyorlar. Gelecek sürümlerde yeni pistlerin gelip gelmeyeceği ise şimdilik belirsiz diyebiliriz.

Oyunun pek çok cihazda sorunsuz bir şekilde çalışması ve heyecanın bir an bile durmaması sayesinde kesinlikle elinizden bırakmak istemeyeceğiniz bir yarış oyunu haline geldiğini söyleyebilirim. Bu nedenle kesinlikle bir göz atmadan geçmemenizi öneriyorum.

YORUMLAR