Vote-Up 1.0 (ios)

Vote-Up

1.0
Vote-Up
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vote-Up, arkadaşlarınızla grup olarak ortak kararlar almak için kullanabileceğiniz bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır.

Vote-Up, hayatınızı kolaylaştıracak bir iOS sosyal ağ uygulamasıdır. Arkadaşlarınız ile dışarıya çıkacağınızda en zor kararlardan biri olan nereye gidilecek sorusunu kolayca bulabileceğiniz uygulama üzerinde herkes istediği yeri seçerek kararını verebiliyor ve bu sayede ortak bir karar alabiliyorsunuz. Özellikler grupların kolay ve hızlı karar alabilmesini sağlayan uygulama oldukça yardımcı ve ücretsiz bir uygulamadır.

Gideceğiniz yer hakkında en adil ve en mantıklı kararı almanızda yardımcı olacak uygulama, gitmeniz gereken en iyi yeri seçmeniz için oldukça kullanışlıdır. Modern ve şık bir arayüze sahip olan Vote-Up, sade yapısıyla oldukça kolay kullanılabilir bir iOS uygulamasıdır.

Arkadaş grubunuz ile birlikte yapabileceğiniz herhangi bir etkinlik veya çalışmalarda ortak karar almanızı kolaylaştırmak için geliştirilen uygulama, ücretsiz olarak tüm iOS kullanıcıları tarafından kullanılabilir. Farklı öneriler arasından size en uygun olan seçeneği işaretleyerek fikrinizi de belirtebilirbilirsiniz.

Uygulama üzerinde farklı ayar seçenekleri bulunmaktadır. Fakat genel olarak önerilen ilk başta tercih ettiğiniz seçenek için oy kullanarak daha sonra neden bu kararı verdiğinizi detaylı olarak açıklamalısınız. Arkadaşlarınız ile sıkça vakit geçiriyorsanız ve sürekli dışarı çıkıyorsanız bu uygulama sayesinde gideceğiniz yerlere çok daha kolay bir şekilde adil olarak karar verebilirsiniz.

YORUMLAR