VoxWeb 1.0.0 (ios)

VoxWeb

VoxWeb
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VoxWeb uygulaması ile fotoğraflara sesli notlar ekleyerek arkadaşlarınızla paylaşabilir, fotoğrafın hikayesini onlara anlatabilirsiniz.

VoxWeb uygulaması ile iOS işletim sistemli cihazlarınızdaki fotoğraflara sesli notlar ekleyerek arkadaşlarınızla paylaşabilir, fotoğrafın hikayesini onlara anlatabilirsiniz.

Her fotoğrafın bir hikayesinin olduğunu düşünen uygulama geliştiricileri, çektiğiniz fotoğraflarda anlatmak istediklerinizi daha rahat bir şekilde ifade edebilmeniz için VoxWeb adlı uygulamayı geliştirmişler. Çektiğiniz fotoğraflara ya da fotoğraf galerisinde bulunan fotoğraflara sesli notlar ekleyerek arkadaşlarınızla paylaşabileceğiniz uygulama, bu anlamda oldukça ilginç görünüyor diyebilirim. Sesli notlar dışında, fotoğrafa yazılar ve etiketler de ekleyebileceğiniz uygulamayı arkadaşlarınızla haberleşmek için de kullanabilirsiniz.

Çektiğiniz fotoğrafları uygulamadaki profilinizde görebilmeniz de mümkün hale getirilmiş. Mesajlaşma ve fotoğraf paylaşım platformu olarak hizmet veren VoxWeb uygulamasını, günümüzün popüler platformları olan WhatsApp ve Instagram’ın birleşimi olarak düşünebiliriz. Eğer siz de fotoğraflarınızın hikayesini arkadaşlarınızla paylaşmak isterseniz, VoxWeb uygulamasını iPhone ve iPad cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.