VoxxBoxx

VoxxBoxx
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

VoxxBoxx ilginç bir sesli mesajlaşma uygulamasıdır

VoxxBoxx kullanıcılara dünya üzerindeki diğer insanlarla iletişim kurma imkanı sunan ve oldukça ilginç bir yapıya sahip olan bir sesli mesajlaşma uygulamasıdır.

Standart bir sesli mesajlaşma uygulamasından farklı bir yapıda olan VoxxBoxx'un temel amacı kullanıcıların anonim mesajlaşmalarını sağlamak ve çeşitli ses ve müzikleri paylaşmalarına imkan tanımak. VoxxBoxx ile diğer kullancıılar tarafından paylaşılan sesleri de dinleyebiliyorsunuz.

VoxxBoxx popüler kısa video paylaşım servisi Vine gibi bir yapıya sahip. Vine'da belli süreye sahip videoları paylaşabilmekteyiz. VoxxBoxx'da ise bize verilen 8 saniyede kayıt yapabiliyor ve paylaşabiliyoruz. Paylaştığımız sesler ise herhangi bir kullanıcı bilgisi gösterilmeden paylaşılmakta.

VoxxBoxx sade bir arayüze sahip. Uygulama aracılığıyla ses paylaşmak için tek yapmanız gereken "Send" tuşuna dokunmak. "Listen" tuşuna dokunduğunuzda ise diğer kullanıcılar tarafından paylaşılan sesleri dinleyebiliyorsunuz. VoxxBoxx "Listen" tuşuna dokunduğunuzda her seferinde rastgele bir ses kaydı oynatıyor.

 

 

YORUMLAR