Voxy 4.4.4 (ios)

Voxy

Voxy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Voxy ile pratik ve eğlenceli yoldan İngilizce öğrenebilirsiniz.

Voxy İngilizce pratiği yapmak isteyen iPhone ve iPad kullanıcıları için özel olarak tasarlanmış bir İngilizce eğitim ve pratik uygulamasıdır. İngilizce'nin günümüzdeki önemini hatırlatmama gerek yok sanırım. Gerek iş gerekse özel hayatta İngilizce artık bir zorunluluk.

Bu noktada, İngilizce öğrenmek veya var olan bilgisini biraz daha geliştirmek için faydalı bir uygulamaya ihtiyaç duyanlar için geliştirilen Voxy devreye giriyor. Dünya çapında 2.5 milyon kullanıcısı olduğu varsayılan Voxy ile siz de pahalı kurslara para dökmeden, sadece mobil cihazınızı kullanarak İngilizce öğrenebilirsiniz.

Uygulamanın en ilgi çeken yanlarından birisi de tamamen kullanıcı odaklı işlemesi. Bu özelliği ile Voxy dersleri tamamen sizin seviyenize göre belirliyor ve sunuyor. Böylece herhangi bir bilgi eksikliği veya zorlanma yaşamadan derslere devam edebilirsiniz. Uygulamada toplamda 18 yetenek testi bulunmakta. Öğrendikleriniz bu testler aracılığıyla test edebilir ve tekrarlayabilirsiniz. Sevdiğiniz müzikleri derslerinize ekleyebilir ve daha keyifli bir öğrenim şansına kavuşabilirsiniz.

Kısaca Voxy İngilizce öğrenme niyetinde olan kullanıcıların mutlaka denemesi gereken uygulamalardan bir tanesi ve tamamen ücretsiz olarak sunulmakta.

YORUMLAR