Vrse 1.7.2 (ios)

Vrse

Vrse
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vrse uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan sanal gerçeklik videoları izleyebilirsiniz.

Vrse uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarından son dönemlerin popüler video izleme konsepti olan virtual reality yani sanal gerçekliği tatmak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı. Hem kolayca kullanılabilmesi hem de size keyifli bir kaç dakika yaşatacak videolara sahip olması sayesinde kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

Uygulama temel olarak Google Cardboard altyapısını kullanıyor ancak orijinal uygulamadan çok daha başarılı içeriklere sahip olduğunu söyleyebilirim. Videoları izlerken 360 derecelik bir şekilde farklı yerlere bakabiliyor, kulaklığınızdan gelen seslerin de döndüğünüz yöne göre şekillenmesini sağlayabiliyorsunuz. Böylelikle tüm açılardan videolardaki hikayeleri takip etmek ve ilginç bir video izleme deneyimi yakalamak mümkün oluyor.

Tabii ki uygulamanın çalışması esnasında ne kadar yeni sürüm bir iOS cihaz kullanırsanız o kadar iyi bir görüntü kalitesi alacağınızı da belirtmek gerekiyor. Herhangi bir soruna sahip olmayan ve oldukça performanslı bir şekilde çalışabilen uygulama, canınız sıkıldığında kendinizi oyalamanız için de güzel bir fırsat sunuyor.

Ancak sesler konusunda 360 derecelik bir deneyim yaşayabilmek için iOS cihazınıza kulaklığınızı takmış olmanız gerektiğini de aklınızdan çıkarmayın. Uygulamada yer alan videoların pek çok farklı kullanıcı zevkine göre hazırlanmış olmaları herhangi bir şekilde sıkılmanıza engel olacaktır.

Yeni ve etkileyici bir yapay gerçeklik deneyimi yaşamak isteyenler kesinlikle göz atmadan geçmesinler derim.

YORUMLAR