VSCO Cam 2.0.4 (ios)

VSCO Cam

VSCO Cam
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    3,858

  • Üretici

    Visual Supply Company

iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak fotoğraflarınız üzerinde efektler ile düzenlemeler yapmak isterseniz bu ücretsiz uygulamayı kullanabilirsiniz.

VSCO Cam uygulaması iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz bir kamera uygulaması ve sahip olduğu onlarca farklı yeteneği ücretsiz olarak sunması sayesinde çoğu kullanıcıyı memnun edecektir. İçerisindeki satın alma seçeneği ise uygulamanın yeteneklerinin daha da arttırılmasına yardımcı olarak tam bir fotoğraf çekme ve düzenleme uygulaması haline gelmesini sağlıyor.

Fotoğraflarınızdaki kontrast, parlaklık ve renk sıcaklığı değerlerinden tutun da eski hali ile yeni halini karşılaştırmaya kadar pek çok seçeneği sunan VSCO Cam, fotoğraflardaki odak noktasının da ayarlanmasına olanak sağlıyor. Böylece daha profesyonel görünen ve hoş fotoğraflar elde etmenize yardımcı oluyor. Barındırdığı fotoğraf filtrelerini hızlı navigasyonu sayesinde anında seçmenize imkan veren uygulama, bir yandan da önizleme seçenekleri sayesinde işlemlerinizi küçük ekranlı mobil cihazlarda bile kolayca yapmanıza olanak veriyor.

Düzenlemelerin ardından fotoğrafların kaydedilmesi sırasında herhangi bir kalite kaybı olmaması ise benzer ücretsiz uygulamalara göre artılarından birisi olarak kabul edilebilir. Kaydedilen fotoğrafları daha sonra dilerseniz en popüler sosyal ağ hesaplarınız üzerinden paylaşabilir ve arkadaşlarınıza gösterebilirsiniz.

YORUMLAR