Vube

Vube
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vube, kullanıcıların kendi çektikleri videolarını paylaşarak ödül kazanma imkanı buldukları yeni ve eğlenceli bir viral video hizmetidir.

Vube, kullanıcıların kendi hazırladıkları viral videolardan oluşan bir video servisidir. Fakat bu servis ile kullanıcılar aylık olarak aldıkları beğenilme sayısına göre ödül kazanabiliyorlar.

Günümüzün en etkili reklam türlerinden biri haline gelen viral videolar, artık sizinde para kazanmanızı sağlayabilir. Sesinize güveniyorsanız bir şarkı söyleyerek yada farklı yeteneklere sahipseniz bu yeteneğinizi görebileceğimiz bir viral video hazırlayarak Vube üzerine yükleyebilirsiniz.

Aylık olarak yapılan değerlendirmeler sonucu en çok beğenilen viral videolar para ödülü kazanmaktadır. İşin güzel yanı ise kimlerin ne kadar kazandığını videoları üzerinde görebiliyorsunuz.

Birbirinden güzel videoların bulunduğu uygulama üzerinde şarkı söyleyenlerin videoları büyük çoğunluğu oluşturuyor. Sizlere önermeden önce uygulamayı kendimde deneyerek pek çok yeni şarkı ve yetenek keşfettim diyebilirim. Tıpkı popüler ve en büyük video izleme servisi YouTube gibi bir anda videolar içerisinde kaybolabilirsiniz.

Sizde kendi viral videolarınızı çekerek yayınlamak ve ödül kazanmak istiyorsanız yada diğer kullanıcıların videolarını günlük kontrol ederek pek çok yeni şeyler keşfetmek istiyorsanız Vube'un uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize indirmenizi tavsiye ederim.