Vücut Geliştirme Hareketleri

Vücut Geliştirme Hareketleri
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    183

  • Üretici

    Sec Development

Vücut Geliştirme Hareketleri, adından da anlayacağınız üzere vücut geliştirmek isteyenlerin yardım alabileceğiniz etkili bir iOS uygulaması.

Vücut Geliştirme Hareketleri, kaslı bir vücuda sahip olmak isteyen fakat spor salonlarına gidecek vakte sahip olmayan iPhone ve iPad sahiplerinin yararlanarak daha fit ve kaslı bir vücuda sahip olabileceği etkileyici bir uygulama.

Farklı kas bölgelerini nasıl çalıştırabileceğinizi hem yazılı hem de görseller ile açıklayan uygulama, vücut geliştirme yapan yada yapmak isteyenlere yardımcı olmak amacıyla geliştirilmiş. Kaslarınızı geliştirebilmeniz için gerekli hareketlerin gösterim ve anlatımı dışında, nasıl beslenmeniz gerektiğini de uygulama ile öğrenebiliyorsunuz.

Uygulama üzerine yaptığınız antremanları kaydederek zaman içerisindeki gelişiminizi kontrol edebilir ve hangi günlerde ne kadar çalışma yapğtığınızı görebilirsiniz.

Göğüs, bacak, kol yada omuz kası çalışmaları için farklı hareketleri en doğru şekilde yapmak istiyorsanız, Vücut Geliştirme Hareketleri uygulamasını iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirip yararlanabilirsiniz.

YORUMLAR