VVVVVV 1.01 (ios)

VVVVVV

VVVVVV
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Aksiyon ve bulmaca oyunu dinamiklerini başarıyla harmanlayan bu oyun özellikle retro oyunlardan hoşlananlar tarafından beğeniyle oynanacaktır.

VVVVVV son zamanların en iyi oyunlarından bir tanesi ve oyunseverlere daha önce yaşamadıkları bir deneyim vaat ediyor. Oyun son derece hızlı ilerliyor ve bu noktada oyunculara çok iş düşüyor. Grafikler her ne kadar basit ve sade bir tasarıma sahip olsa da oyun son derece kaliteli. Özellikle retro oyunlardan hoşlananların mutlaka denemesi gereken bir oyun.

Oyuna ilişkin ilginç birkaç detay mevcut. Örneğin oyun 2010 yılında duyurulduğunda birçok kişi tarafından çok sevildi. Öncelikle bilgisayar versiyonu duyurulan oyunun daha sonra Mac ve mobil versiyonları da çıktı. Commodore 64 tarzını başarıyla yansıtan oyun, yazılımsal aşamaların elvermesi ile birlikte Linux ve Nintendo 3DS platformlarına da duyuruldu.

VVVVVV'de son derece zorlu parkurlarda koşmaya başlıyoruz. Hem aksiyon hem de bulmaca dinamikleri bu oyunda başarıyla harmanlanmış bir şekilde sunuluyor. Yeri geldiğinde son derece hızlı davranmalı, yeri geldiğinde ise gidecek en uygun yolu bulmak için kafa yormalıyız. Yüksek bir fiyat etiketine sahipmiş gibi gözükse de kesinlikle değer!

YORUMLAR