Vyclone

Vyclone
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vyclone, iPhone ve iPad ile çekeceğiniz videoları diğer tanıdıklarınızın çektikleri videolar ile birleştirerek ortaya mükemmel sonuçlar çıkarmanıza yarayan oldukça eğlenceli bir iOS uygulamasıdır.

Vyclone, iOS platformu üzerinde kullanabileceğiniz bir sosyal video uygulamasıdır. Basit olarak uygulama aynı etkinlikte bulunduğunuz arkadaşlarınız ile birlikte farklı açılardan çektiğiniz videoları birleştirip düzenlemenize olanak tanıyor. Hatta siz videoları çektikten sonra gerisini Vyclone yapıyor. Örneğin bir arkadaşınızın doğum günü kutlamasına katıldınız ve birkaç arkadaş farklı açılardan doğum gününe ait videolar çektiniz. Vyclone uygulamasını kullanarak bu videoları otomatik olarak birleştirebilir, senkronize edebilir ve düzenleyebilirsiniz. Ortaya çıkan sonuçları gördükten sonra şaşıracaksınız.

Kullanması oldukça kolay olan uygulama ile arkadaşlarınızla çektiğiniz videoları birleştirerek ortak anlarınızın daha keyifli birer anısını oluşturabiliyorsunuz.

Uygulama yüklendikten sonra ister kendi adınıza yeni bir hesap oluşturarak isterseniz Facebook hesabınız ile giriş yapabilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebilecğeiniz Vyclone uygulaması ile arkadaşlarınız ile birlikte geçirdiğiniz en eğlenceli dakikaların videolarını kaydederek birleştirip etkileyici videolar ortaya çıkarabilirsiniz. Her iPhone ve iPad'de olması gerektiğini düşündüğüm uygulamayı mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR