Wahooy

Wahooy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    52

  • Üretici

    AY SANAT PRODUKSIYON VE YAPIM A S

Wahooy uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan sorunsuzca dizilerde gerçekleşen olaylara ve detaylara dair bilgiler edinebiliyorsunuz.

Wahooy uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının televizyonda izledikleri dizilere dair tüm bilmedikleri detaylara kolayca ulaşabilmelerini sağlayan ücretsiz uygulamalar arasında yer alıyor ve eğlence kategorimizdeki en beğeneceğiniz uygulamalardan birisi olacağını düşünüyorum. Dizi tutkunlarını tatmin edecek kadar kolay kullanılır ve etkili bir şekilde hazırlanmış olan uygulama, dizilerin oynayışı ile paralel bir şekilde ilerlediği için anlık olarak tüm hoşunuza gidecek verilere erişebilmenizi sağlıyor.

Uygulama sayesinde dizide yer alan sahnede oyuncuların giydikleri kıyafetlerin detaylarından kim olduklarına kadar pek çok ince bilgiye erişebiliyor, merağınızdan kurtulabiliyorsunuz. Uygulama içerisinde diziye dair bu bilgilere erişmek için tek yapmanız gereken Shazam kullanır gibi dizinin sesini Wahooy'a dinletmek ve kendiliğinden onun hangi dizi olduğunu bulmasını sağlamak.

Elbette uygulamanın verimli bir şekilde çalışabilmesi için internet bağlantınızın sağlıklı bir şekilde aktif olması gerekiyor. Bildirim desteğine sahip olması sayesinde hem diziniz başlamadan önce uyarı alabiliyor, hem de dizi esnasında gelen yeni bilgilere erişmekte sorun yaşamıyorsunuz.

Favori dizilerinizi belirleme imkanı ve bunun yanında dizinin hashtagını kullanarak sosyal medyada olup bitenleri takip edebilme şansı gibi pek çok ek özellik de kullanım deneyiminizi iyileştirmek için uygulama içerisinde yer alıyor.

Eğer sıkı bir dizi tutkunu olduğunuza inanıyor ve izlediğiniz dizilerde yer alan hiç bir detayı kaçırmak istemiyorsanız kesinlikle göz atmadan geçmemeniz gerektiğine inanıyorum.

YORUMLAR