WakeApp Pro

WakeApp Pro
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulama ile uyku düzeninizi takip edebilir ve gelişmiş alarm fonksiyonu ile güne zinde başlayabilirsiniz.

WakeApp Pro gelişmiş bir uyku düzenleyicisi ve alarm olarak karşımıza çıkıyor. Sabahları yorgun uyanmaktan şikayet ediyorsanız ve buna pratik bir çözüm arıyorsanız bu uygulamaya göz atmanız yararınıza olabilir.

WakeApp Pro'nun temel işlevi uykunuzu gelişmiş parametrelere göre değerlendirerek bilgilendirici bir tablo hazırlamak ve sizi uykunuzun en hafif olduğu anda uyandırarak zinde uyanmanıza yardımcı olmaktır.

Uygulamayı kullanmak için cihazınızı gece yatmadan önce yatağınıza yerleştrimelisiniz. Daha doğru sonuçlar elde etmek için cihazınızın üzerini örtmeyin. Bu arada, cihazın şarjda olması da büyük önem taşımakta. Aksi halde sabah kalktığınızda cihazınızın şarjı bitmiş olabilir. Bu aşamada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta cihazınızı uçak moduna almak olmalı. Bildiğiniz gibi mobil cihazların yaydığı dalgalar insan sağlığına olumsuz etkiler bırakıyor.

Uyanmak istediğiniz saati de seçtikten sonra uygulama gece boyunca farkında olmadan sergilediğiniz davranışları takip ediyor ve size kapsamlı bir rapor hazırlıyor. Uykunuzun en hafif olduğu ve uyanmak istediğiniz saate en yakın zaman diliminde alarm çalan uygulama ile artık yorgun uyanmayacaksınız. İş ve sosyal hayat performansınızı olumlu yönde etkileyeceğini düşündüğüm bu uygulamayı mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR