Wakie 1.0.3 (ios)
Wakie
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    65

  • Üretici

    Budist

Wakie uygulaması ile iPhone ve iPad'lerinizi kullanarak güne güzel bir sohbetle uyanabilir ve keyfinizi yerine getirebilirsiniz.

Wakie uygulaması, iPhone ve iPad mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz alarm uygulaması olarak hazırlanmış ve bunu oldukça yenilikçi bir şekilde gerçekleştiriyor diyebilirim. Zira artık sıkıcı ve en fazla müzik çalarak değişiklik ortaya koyabilen alarm uygulamalarının yerine her sabaha bir gülümsemeyle uyanma şansımız var.

Uygulama standart alarmlar yerine diğer Wakie kullanıcıları tarafından gerçekleştirilecek olan aramalarla uyanmanıza olanak tanıyor. Böylelikle gerçek bir insanın sizi uyandırmasını sağlayabiliyor ve muhabbet hoşunuza giderse yataktan mutlu bir şekilde kalkabiliyorsunuz. Sadece güvenilir Wakie kullanıcılarının uyandırma yetkisi olduğu için bu konuda gerçekleşebilecek suistimallerin de önüne geçilebiliyor.

Aramalar sadece 60 saniye boyunca gerçekleştirilebildiği için sizi rahatsız edebilmesi muhtemel sohbetlerin de önüne geçiliyor ve sizi uyandırmak isteyen kişi 60 saniyeden daha uzun konuşamıyor. Böylece uygulamanın uyandıran ve uyanan kişiler arasındaki denetimi ve kontrolü biraz daha kolaylaşmış.

Güven verici kullanıcıların tespiti için uygulamaya kaydın ardından kontroller yapılıyor ve ayrıca varolan bu kullanıcıların aktiviteleri devamlı olarak takip ediliyor. Şüpheli davranışlarda bulunan ve rahatsızlık verenler ise tabii ki ortadan kaldırılıyorlar.

Oldukça ilginç ve eğlenceli kısa sohbetlere olanak tanırken bir yandan da yataktan kalkmanıza yardımcı olduğu için denemeniz gerekenlerden birisi olduğunu düşünüyorum.

YORUMLAR