Walking War Robots 0.1.0 (ios)

Walking War Robots

Walking War Robots
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Walking War Robots ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir MMO savaş oyunudur

Walking War Robots, iOS işletim sistemini kullanan iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz, robot savaşlarını konu alan MMO türünde bir savaş oyunudur.

Walking War Robots bize büyük bir savaş robotunun kokpitine geçerek bu görkemli savaş robotunu kontrol edebilme ve rakiplerimize meydan okuyabilme imkanı tanıyor.

Multiplayer altyapısına sahip olan Walking War Robots bize çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savbaşabilme imkanı tanımakta. Oyunu diğer oyuncularla oynuyor oluışumuz oyuna ekstra heyecan katıyor ve oldukça heyecanlı karşılaşmalar yapabiliyoruz. Walking War Robots'da 5'e 5 düzenlenen maçlarda savaş alanın hakimiyeti için takım halinde diğer oyuncularla çarpışmaktayız Bu savaşlarda bize 9 farklı silah seçeneği sunuluyor. Dilersek yakın menzilli makinalı tüfeklerle yoğun ateş gücümüzü kullanabilir, dilersek uzun menzilli toplarımız ile yüksek hasar veren nokta atışları yapabiliriz.

Walking War Robots kaliteli grafikleri ile ön plana çıkıyor. Bilgisayar oyunlarına çok yakın olan grafik kalitesi bize görsel olarak tatmin edici bir tecrübe yaşatmakta. Oyunda 6 farklı savaş robotundan birini tercih edebiliyoruz ve robotumuzu geliştirebilmemize ve güçlendirmemize imkan tanınıyor.

YORUMLAR