Wallgram

Wallgram
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wallgram, popüler fotoğraf paylaşım platformu Instagram üzerindeki beğendiğiniz fotoğrafları iPhone ve iPad'lerinize indirerek duvar kağıdı olarak ayarlamanızı sağlayan yararlı bir iOS uygulamasıdır.

Wallgram, iPhone ve iPad'lerinin duvar kağıtlarını düzenli olarak değiştirerek farklı şekilde kullanmak isteyen kullanıcılar için geliştirilen etkileyici bir duvar kağıdı uygulamasıdır.

Uygulama basit olarak dünyanın en popüler fotoğraf paylaşım platformu olan Instagram üzerinde beğendiğiniz fotoğrafları iPhone ve iPad'lerinizin duvar kağıdı yapabilmenizi sağlamaktadır. Ayrıca uygulamayı kullanabilmek için Instagram hesabınızın olmasına bile gerek yoktur.

Kullanımı oldukça basit olan uygulama ile Instagram üzerinde arkadaşlarınızı nyayınladığı fotoğraflardan beğendiklerinizi seçmelisiniz. Daha sonra artı tuşuna basarak resmi cihazınıza kaydedebiliyorsunuz. Daha sonra duvar kağıdı olarak ayarlayabilirsiniz. Bir kaç saniye içerisinde biribirinden güzel duvar kağıtları bulmanızı sağlayan uygulama, iPhone ve iPad'lerini kişiselleştirmeyi seven kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Özellikler:

  • Sınırsız sayıda duvar kağıdı
  • Instagram fotoğraflarını kullanarak duvar kağıdı oluşturma
  • Arkadaşlarınızın Instagram hesapları üzerindeki fotoğraflardan duvar kağıdı seçebilme
  • Instagram hesap isimleri yada hashtag'leri girerek fotoğraf arayabilme

Makul bir ücret karşılığında satın alabileceğiniz Wallgram uygulamasını farklı ve birbirinden güzel duvar kağıtları kullanmak isteyen tüm kullanıcıların denemesini tavsiye ederim.

YORUMLAR