Wally
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    88

  • Üretici

    Wally

Wally uygulaması sayesinde iPhone ve iPad cihazlarınızı kullanarak kolayca kişisel finansınızı yönetebiliyorsunuz.

Wally uygulaması, iPhone ve iPad kullanıcılarının kişisel finans yönetimlerini çok kolay bir şekilde gerçekleştirebilecekleri ücretsiz bir uygulama olarak karşımıza çıktı ve hem detaylı yapısı hem de kaliteli raporlama sistemi ile gelir ve giderlerinize dair tüm işlemleri sorunsuzca tamamlamanıza olanak tanıyor. Uygulamanın kolay kullanılır ve anlaşılır arayüzü ise tüm işlevlerinden faydalanabilmenize yardımcı oluyor.

Kullanıcı alışkanlıklarını öğrenen uygulama, harcama ve gelirleri girerken bir süre sonra kullanıcılara yardımcı olmaya başlıyor ve böylece en hızlı şekilde vakit kaybetmeden tüm hesabınızı tutabiliyorsunuz. Otomatik kategorizasyon özelliğinin yanında, bulunduğunuz mekanı da tespit edebilen Wally, böylelikle her defasında sık ziyaret ettiğiniz yerleri baştan girmenize gerek bırakmıyor.

Wally uygulamasını kullanan diğer dostlarınızı uygulama içerisinden ekleme imkanınız var ve böylece ortak yaptığınız harcamalarda onları da etiketleyebiliyor, mekan yorumları yazabiliyor ve fotoğraflar da ekleyebiliyorsunuz. Dolayısıyla uygulamanın sosyal ağ özelliklerine sahip bir kişisel finans uygulaması olduğunu söyleyebilirim.

Ay sonunda elde ettiğiniz raporları dilediğiniz gibi görüntüleyebiliyor, hatta kendinize belirlediğiniz harcama limitine geldiğinizde bildirim ile uyarı alma seçeneklerini de kullanabiliyorsunuz. Gelir ve harcamalarını yönetmekte zorlanan kullanıcıların göz atabileceklerine inanıyorum.

YORUMLAR