Wallz

Wallz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wallz yüksek kaliteli duvar kağıtlarına yer veren bir duvar kağıdı uygulamasıdır

Wallz ana ekranınızı ve kilit ekranınızı canlandıracak sayısız yüksek kaliteli duvar kağıdı seçeneğine yer veren bir mobil uygulama.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip kullanabileceğiniz bir duvar kağıdı uygulaması olan Wallz, iOS cihazınızın ekranıyla uyumlu duvar kağıtlarını tek tek arama ve bulma derdinden sizi kurtarıyor. Günlük olarak güncellenen Wallz mevcut haliyle 100.000'den fazla duvar kağıdına yer veriyor ve her geçen gün bu sayı artıyor.

Wallz uygulamasında duvar kağıtlarına göz atmak için farklı seçeneklere sahipsiniz. Dilerseniz kategoriler altında listelenen duvar kağıtlarına göz atabilir, dilerseniz uygulama içindeki arama bölümünü kullanarak duvar akğıdı arayabilirsiniz. Bunun yanında dilediğiniz duvar kağıdını favorileriniz arasına alabiliyorsunuz. Sonradan favorilerinize eklediğiniz duvar kağıtlarına hızlı bir şekilde erişebilmeniz de mümkün.

Wallz'ın güzel bir özelliği seçeceğiniz duvar kağıtlarına farklı fotoğraf filtreleri uygulamanıza izin vermesi. Bu sayede duvar kağıtlarındaki renkleri tercihlerinize göre yapılandırabiliyorsunuz.