Wanelo 5.6 (ios)

Wanelo

5.6
Wanelo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Alışveriş ve giyim zevkini sosyal bir deneyime dönüştüren Wanelo tamamen ücretsiz.

İnternet üzerinden alışveriş yapma alışkanlığı mobil cihazlara kadar ulaştığından beri birçok farklı uygulama ile karşılaştığınızdan eminiz ama Wanelo farklı bir projenin ürünü olarak vakit ayırmanızı önereceğimiz cinsten bir çalışmaya imza atıyor. Öncelikle, tek bir alışveriş kaynağından beslenmeyen Wanelo, açık kaynaklı bir sistem gibi herkesin beğendiği giyim ürünlerini paylaşabileceği bir portal. Bunun yanında uygulamada beğenmiş olduğunuz ürünlerden öğrenme kabiliyetine sahip olan Wanelo karşınıza ilginç tavsiye listeleri çıkartabiliyor.

Bu uygulamayı kullanırken tek amacınız alışveriş yapmak olmamalı. Şık giyinmeye özen gösteren herkes Wanelo ile aradığı stili bulacaktır. Bahsetmiş olduğumuz gibi, beğenilerinizi öğrenen uygulama bu mantığı sayesinde beğenebileceğiniz alternatif örneklerini başlangıç sayfasına ulaştırıyor. Alışveriş yapmanız elbette zorunlu değil ama trendi yakalamak adına buradaki ürünlerin benzerlerini yakınlarda olan bir mağazada bulmanız da mümkün olabilir. Fiyatların daha ucuz olma ihtimali daha yüksek olacaktır.

iPhone ve iPad kullanıcıları için hazırlanmış bir alışveriş ve moda uygulaması olarak farklı özellikleriyle dikkat çeken Wanelo, tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir örnek. Olur da, alışveriş yapmaya karar verirseniz, elbette ürünlerin üstünde yazan fiyatlarla birlikte size teslim edilmesi için ödemeniz gereken kargo masrafını da hesaba katmanızı öneririz.

YORUMLAR