War and Order 1.0.18 (ios)

War and Order

War and Order
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War and Order mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir strateji oyunudur

War and Order eğer stratejik yeteneklerinize güveniyorsanız size bolca eğlence sunabilecek bir mobil savaş oyunu. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan War and Order'da fantastik bir dünyaya konuk oluyoruz ve bu dünyanın en güçlü imparatorluğu olmak için mücadele veriyoruz. War and Order içerisinde ejderhalar, elfler ve orklar gibi fantastik ırklar ile kılıç ve kalkan savaşları ve büyülü güçleri birleştiren bir yapıya sahip. Tarafımızı seçip oyuna başladıktan sonra ilk işimiz imparatorluğumuzun başkentini inşa etmek. Ticaret, üretim ve gelişim gibi ana faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bu şehir imparatorluğumuzun ne kadar güçlü olduğunu da simgeliyor.

War and Order'da imparatorluğumuzu güçlendirebilmek için yeni topraklar fethetmemiz gerekmekte; çünkü bu topraklar bize yeni kaynaklar kazandırıyor. Sahip olduğumuz kaynakları ordumuzu kurmak, güçlendirmek ve ordumuzdaki birimleri geliştirmek için kullanabiliyoruz.

War and Order'da imparatorluğunuzu geliştirmek için ittifaklar kurabilirsiniz veya PvP karşılaşmalarında diğer oyuncularla savaşabilirsiniz.