War Boxes 1.31 (ios)

War Boxes

War Boxes
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Boxes, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir savaş oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

War Boxes, iPad ve iPhone cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli ve sürükleyici bir tank savaşı olarak karşımıza çıkıyor. Gelişmiş sistemlere sahip olan oyunda düşman tankların üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz zevkli bir savaş oyunu olan War Boxes, piksel tarz grafiklerden oluşan bir dünyada kıyasıya mücadele ettiğiniz bir oyundur. Oyunda becerilerinizi ve hünerlerinizi sergiliyor, aynı zamanda arkadaşlarınızla yarışıyorsunuz. Zorlu görevlerin üstesinden gelmeniz gereken oyunda yüksek puanlara ulaşmanız da gerekiyor. Son derece dikkatli davranmanız gereken oyunda düşmanlarınızı da alt etmelisiniz. Kendi bölgenizi koruyarak diğer bölgeleri fethetmelisiniz. Keyifli bir deneyim sunan oyunda işiniz bir hayli zor. Savaş oyunu sevenlerin özellikle denemesi gereken War Boxes'ı sakın kaçırmayın.

Renkli grafikleri, sürükleyici atmosferi ve gelişmiş kontrol sistemiyle War Boxes sizleri bekliyor. War Boxes oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR