War Inc 1.065 (ios)

War Inc

War Inc
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Inc ile sürükleyici bir maceraya atılarak stratejik yeteneklerimizi sergiliyoruz

War Inc eğer strateji oyunlarını seviyorsanız size tatmin edici bir kalite sunacak olan bir mobil oyundur.

iOS 7 işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir strateji oyunu olan War Inc yakın gelecekte geçen bir hikayeye sahip. 2085 yılındaki olaylarla başlayan oyunda 3. Dünya Savaşı'na tanık oluyoruz. Dünya üzerinde güçlü konumda olan hükümetler bu dönemde birbirleriyle dünya kaynaklarının hakimiyeti için çarpışmaktadırlar. Fakat artık dünya üzerindeki tek güç hükümetler değildir. War Corp adıyla ortaya çıkan bir şirket dünyanın en yetenekli komutanlarını yetiştirmektedir ve gücüyle hükümetlerin konumunu sarsmaktadır. Biz de oyunda Warp Corp'ta görev yapan bir komutanın yerine geçiyoruz ve maceraya atılıyoruz.

War Inc günümüzün en ileri savaş teknolojilerini kullanabilmemize imkan tanıyor. Piyadeler ve keskin nişancılar, tanklar ve savaş robotları gibi kara birliklerinin yanında nükleer bombalar, drone bombardımanları ve havan topu saldırıları gibi hava saldırılarını da yönetebiliyoruz. Oyunda bir yandan kendi üssümüzü kurarak savunmalarını güçlendiriyoruz, diğer yandan da saldırı birimleri üreterek koordine ediyoruz.

War Inc hem tek başınıza senaryo modunda oynayabileceğiniz hem de online modda diğer oyuncularla birlikte oynayabileceğiniz bir strateji oyunu. Uzun sürecek bir eğlence vaad eden War Inc görsel olarak da göze hoş görünen bir oyun.

YORUMLAR