War Kingdoms 1.8 (ios)

War Kingdoms

1.8
War Kingdoms
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    90

  • Üretici

    RotaSoft Yazilim Teknolojileri LTD. STI.

War Kingdoms, iOS cihazlarınız üzerinde çevrimiçi olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.

iOS cihazlarınız iPhone ve iPad üzerinde oynayabileceğiniz gerçek zamanlı çevrimiçi bir strateji oyunu olan War Kingdoms ile dünya üzerindeki birçok rakibinine karş amansız bir savaşa gireceksiniz ve liderler listesinin en üst sıralarında yer alabilmek için ter dökeceksiniz.

Dünya üzerindeki en popüler gerçek zamanlı ve çok oyunculu strateji oyunlarından biri olan War Kingdoms'da yerinizi alarak heyecanı ve eğlenceyi bir arada yaşamak tamamen sizin elinizde.

Bir yandan krallığınızı yönetmeye çalışırken bir yandan da efsanevi bir ordu kurmaya ve düşmanlarınıza karşı oyun dünyasını domine etmeye çalışacaksınız. Günü geldiğinde belki de gelmiş geçmiş en büyük kral ünvanını almaya bile hak kazanabilirsiniz.

Oyunda yer alan 3 farklı uygarlıktan birini seçerek başlayacağınız oyunda, krallığınızı kuracaksınız ve yönetimi ele alacaksınız. Köylüleriniz yardımıyla kaynak toplayacak ve topladığınız kaynakları en iyi şekilde kullanarak gelişmeye devam edeceksiniz.

Farklı kaynaklara gereğinden fazla ihtiyaç duymanız durumunda diğer oyuncularla anlık olarak ticaret yaparak, kaynak değiş tokuşlarını gerçekleştirebilirsiniz.

War Kingdoms'ın devasa oyun dünyasında savaşlarda daha başarılı olmak için kendi ittifağınızı kurabilir ve savaşlara ittifak arkadaşlarınızla birlikte girerek, hayatta kalma şansınızı arttırabilirsiniz.

Herşeyden önemlisi War Kingdoms bir strateji ve savaş oyunu olduğuna göre kendinize ait güçlü bir orduya sahip olmalısınız. Hem savunmada hem de saldırıda başarılı olabileceğiniz güçlü bir orduya sahip olmak, sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçirecektir.

Sonuç olarak strateji oyunu seven tüm oyuncuların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm War Kingdoms'ı hemen mobil cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR