War of Thrones 1.8 (ios)

War of Thrones

1.8
War of Thrones
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War of Thrones, sadece iOS cihazlar için geliştirilen kaliteli grafiklere ve heyecanlı oynanışa sahip bir strateji oyunudur.

War of Thrones, uygulama mağazasında bulabileceğiniz en iyi ve bağımlılık yapan bir strateji oyunudur. Bu tür oyunların genel olarak ücretli olduğunu düşündüğümüzde War of Thrones'un ücretsiz olması kullanıcılara yapılan güzel bir sürpriz diyebilirim. Strateji oyunları oynamayı seviyorsanız War of Thrones'u indirerek kendi krallığınızı kurabilir ve diğer binlerce oyuncu ile savaşarak ne kadar güçlü olduğunuzu gösterebilirsiniz.

Oyunda krallığınızı inşa etmeden önce bir birliğe dahil olmanız gerekiyor. Daha sonra şehrinizi inşa etmeye başlayarak ordunuzu eğitmeye başlayabilirsiniz. Zira düşmanlarınızı yok etmek ve hazinelerini alabilmek için güçlü bir orduya ihtiyacınız var.

Oldukça başarılı bir tasarıma sahip olan oyunda, oyuncular birbirleri ile sohbet edebiliyor, yeni arkadaşlar edinebiliyor ve birlikte eğlenceli vakit geçirebiliyorlar. Kuracağınız şehre evler, hastaneler ve daha bir çok bina inşa etmelisiniz.

Oyunda bina yapmak ve ordunuzu geliştirmek kadar savunma yapmak da oldukça önem taşımaktadır. Bu nedenle sahip olduğunuz ejderhanızı besleyerek maksimum gücüne çıkarmalısınız. Ejderhanız en güçlü savunma üniteniz konumundadır. Ejderha dışında okçular, mızrakçılar ve kuleler savunma mekanizmanızın diğer öğeleridir. Etkileyici grafil ses efektleri bulunan oyunun oynanışı da oldukça eğlencelidir.

iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir strateji oyunu arıyorsanız, War of Thrones'a kesinlikle göz atmanızı tavsiye ederim.

YORUMLAR