War Planet Online: Global Conquest 1.0.9 (ios)

War Planet Online: Global Conquest

War Planet Online: Global Conquest
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Planet Online: Global Conquest (Dünya Hakimiyeti), Gameloft'un iPhone ve iPad'de oynanabilen ücretsiz strateji oyunu.

War Planet Online: Global Conquest (Dünya Hakimiyeti), Gameloft tarafından geliştirilen, tamamen Türkçe ve ücretsiz indirip oynayabileceğiniz MMO savaş oyunu. iPhone ve iPad’de keyifli oynanış sunan strateji oyununda dünyayı ele geçirme düşüncesinde olan Generaller ile karşı karşıya geliyoruz.

Gameloft’un yüksek kalitede, keskin grafiklere sahip ücretsiz MMO savaş oyunu War Planet Online: Global Conquest, 2035 yılında geçiyor. Dolayısıyla hem içinde bulunduğumuz dünya hem de ürettiğimiz birimler buna göre dizayn edilmiş. Oyunun başında hikayeden bahsedildiğinden ve oyunun Türkçe dil desteği olduğundan doğrudan oyuna geçmek istiyorum. Bu tarz oyunlarda görmeye alışık olduğumuz öğretici bölümü War Planet Online’da da karşımıza çıkıyor. “Üssüne hoş geldin, General” mesajıyla bizleri karşılayan Hannay Reyes, oyunun inceliklerini gösteriyor bizlere öncelikle. Diyaloglar da Türkçe olduğundan hikayenin içine kolaylıkla girebileceğinizi, oyuna hızlıca alışacağınızı düşünüyorum.

Savaş tankları, yüksek hasarlı bombardıman uçakları, seyyar topçular gibi modern savaş makinelerinin yer aldığı, aksiyonun hiç dinmediği bir savaş ortamına sokan War Planet Online’da mücadeleler birebir (PvP) gerçek zamanlı gerçekleşiyor ve klan kurabiliyoruz.

YORUMLAR