War Tortoise 1.0 (ios)

War Tortoise

1.0
War Tortoise
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

War Tortoise mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz TPS türünde bir savaş oyunu

War Tortoise nişan alma yeteneklerinizi ve stratejik yeteneklerinizi bir arada zorlu bir teste sokan bir mobil savaş oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan War Tortoise'de bizi ilginç bir savaş tecrübesi bekliyor. Oyunda hafiften bir kule savunma oyunu havası da bulunmakta. Oyundaki temel amacımız dev savaş kaplumbağaımızın sırtında düşmanlarımızla savaşarak üzerimize dalga dalga saldıran düşmanları durdurarak bulunduğumuz bölgeyi savunmak.

War Tortoise'de bir TPS oyununda olduğu gibi kahramanımızı 3. şahıs bakış açısından kontrol ediyoruz ve düşmanlarımıza nişan alarak ateş ediyoruz. Fakar üzerimize saldıran düşman sayısı arttıkça ve düşmanlar güçlendikçe işimiz zorlaşıyor ve sadece ateş etmemiz yetmiyor. Bu noktada da stratejik yeteneklerimizi konuşturuyoruz. War Tortoise bize savaş birimlerini görevlendirme ve otomatik savunma silahlarını kaplumbağamıza ekleme imkanı veriyor. Ayrıca düşmanları yok ettikçe bir kule savunma oyununda olduğu gibi bu silah ve birimleri geliştirebiliyoruz.

War Tortoise'in grafiklerinin tatmin edici bir kalite sunduğu söylenebilir.