Waterlogue 1.1.2 (ios)

Waterlogue

Waterlogue
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Waterlogue, çekmiş olduğunuz fotoğrafları bir ressam çizmiş gibi göstrmenizi sağlayan muhteşem bir iOS uygulaması.

Waterlogue, iPhone ve iPad kullanıcılarının kendi çektiği fotoğrafları bir sulu boya çalışmasına dönüştürüp ortaya sanatsal anlamda kaliteli resimler ortaya çıkaran harika bir iOS fotoğraf düzenleme uygulaması.

Son zamanlarda fotoğraf düzenleme uygulaması dendiğinde aklımıza tek gelen kesme, biçme, efekt ve filtre ekleme işlemlerini yapabilen uygulamalar. Fakat Waterlogue, fotoğraflarınızı sulu boya ile yapılmış muhteşem resimlere dönüştürüyor. Ücretli bir uygulama olan Waterlogue sayesinde kendinizi bir sanatçı yada ressam gibi hissedebiliyorsunuz.

Fotoğraflarınızı sulu boya çalışmalarına dönüştüren uygulamayı dönüştürme işlemi sırasında izleyebiliyorsunuz. İşlem tamamlandıktan sonra ise oluşan fotoğrafı kaydederek Instagram, Facebook, Twitter yada Tumblr üzerinden direkt olarak paylaşabilme fırsatı sunulmuş. Böylelikle hoşunuza giden güzel fotoğrafları hemen arkadaşlarınız ile paylaşabilirsiniz.

Evinizin duvarlarına asabileceğiniz tablolara özel sanatsal resimler oluşturmanızı sağlayan uygulamayı sanat severlere mutlaka öneririm. AirPrint desteği de bulunan uygulamayı kullanmak için satın almanız gerekiyor.