Wattpad 4.6.1 (ios)

Wattpad

Wattpad
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Wattpad tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz ve milyonlarca kitaba ücretsiz erişim sağlayabileceğiniz bir uygulamadır.

Wattpad kitap okumaktan keyif alan iPhone ve iPad sahiplerinin severek kullanacakları bir uygulamadır. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde farklı kategorilerde binlerce kitap sunan e-kitap kütüphanesine erişim sağlıyorsunuz.

Wattpad’in en dikkat çeken yanı, tam tamına 20 milyon ücretsiz kitabı kullanıcılara sunması. Fantasktik, korku, polisiye, macera, romantik, bilim kurgu ve çok daha fazla türü içeren uygulamada indirme işlemler çok kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Okuma alışkanlıklarınızı göz önüne alarak çeşitli ayarlamalar yapma şansına da sahipsiniz.

Her ne kadar iPhone üzerinde de kullanılabiliyor olsa da iPad’in büyük ekranında kitap okumak tahmin edersiniz ki çok daha rahat ve güzel. Wattpad’in en iyi yönlerinden bir tanesi de kullanıcılar arasında etkileşime girebilecekleri bir platform sunması. Eğer siz de kitap okumaktan hoşlanıyorsanız bu aktiviteyi mobil cihazlarınız üzerinden gerçekleştirmek istiyorsanız Wattpad’i mutlaka denemelisiniz.

YORUMLAR