WAVE Scheduler

WAVE Scheduler
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WAVE Scheduler uygulamasını kullanarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan tüm toplantı ve buluşma organizasyonlarınızı kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

WAVE Scheduler uygulaması, sık sık toplantı ve buluşmalara katılanların kullanabilecekleri ücretsiz toplantı düzenleme uygulamaları arasında yer alıyor ve iPhone ve iPad cihaz sahipleri tarafından kullanılabiliyor. Hem temiz tasarlanmış arayüzü hem de işlevsel yapısı sayesinde pek çok organizasyonu daha kolay bir şekilde düzenleyebileceğinizi söyleyebilirim.

Uygulamayı kullanırken diğer kullanıcılara hemen toplantı ayarlaması yapabiliyor, etkinliğe dair tüm gereken bilgileri girdikten sonra e-posta veya diğer yollardan davetiye gönderebiliyorsunuz. Karşıdaki kullanıcıların herhangi bir şekilde o tarih ve saatlerde meşgul olması halinde bu konuda gereken bildirimi de alabiliyor, toplantı saatini değiştirebiliyorsunuz.

Herhangi bir reklam barındırmayan uygulama tabii ki çalışırken internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor ancak diğer takvim servisleriyle uyumlu bir şekilde çalışabilmesi sayesinde genel takvim düzeninizi hiç bozmadan toplantılarınızı ayarlamaya devam edebiliyorsunuz.

Kullanıcı gizliliğine de önem veren uygulama, takvim ve konum bilgilerini kendi sunucularında veya kullanıcının cihazında herhangi bir şekilde saklamıyor. Bu iş için diğer takvim servislerinden faydalandığı için Google Takvim veya Outlook Takvim gibi servislerin güvenliklerinden kolayca faydalanabiliyorsunuz.

Elbette toplantıların düzenlenebilmesi için davet edilen kişilerin katılacaklarına dair onayları da gerekiyor ve bu onayları siz de kolayca görüntüleyebiliyor, dilerseniz tarih ve saatlerde değişiklikler yapabiliyorsunuz. Eğer yeni ve kullanışlı bir toplantı organizasyonu uygulaması arıyorsanız göz atmadan geçmeyin derim.