Waygo 3.30 (ios)
Waygo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    40

  • Üretici

    Translate Abroad

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz bir Çince ve Japonca kameralı tercüme uygulaması.

Çince ve Japonca dillerinin ne kadar öğrenmesi, okuması ve konuşması zor olduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla bilhassa bu ülkelere ziyaretler yapanların yanlarında uygun bir sözlük uygulaması bulundurmaları faydalarına olacaktır. Ancak sözlük uygulamalarının pek çoğu maalesef kelimelerin yazımını da gerektirdiği için tercüme sürecinde dahi sorunlar yaşanabiliyor.

Waygo ise bu sorunun üstesinden kolayca gelebilmenizi sağlayabilen, Çince ve Japonca tercüme uygulaması. Diğer uygulamaların aksine direkt olarak telefon veya tabletinizin kamerasını kullanabilen uygulama, böylece herhangi bir yazı yazmadan direkt olarak yabancı dildeki yazıların tercümesine olanak tanıyor.

Uygulama içerisindeki tüm dil tanımlamaları yüklü olarak geldiği için herhangi bir şekilde internet bağlantısına da ihtiyaç duymuyorsunuz. Aynı zamanda yazıların okunuşlarını da size aktaran Waygo, böylece hiç zorlanmadan isteklerinizi sözlü olarak dile getirebilmenize de imkan veriyor.

Maalesef ücretsiz versiyonu günde sadece 10 adet tercümenin yapılmasına izin veriyor ve bu nedenle dileyen kullanıcılar uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanarak tam sürüme geçiş yapabiliyorlar. Aynı anda bir kaç satırı birden çevirebilen Waygo'yu kullanırken arayüzünün sadeliği ve tüm işlevlere erişimin kolaylığı nedeniyle pek sorun yaşayacağınızı da sanmıyorum.

Çince ve Japonca tercümelere ihtiyaç duyanlar ve kaliteli bir sözlük uygulaması arayanlar uygulamaya kesinlikle göz atmalılar.

YORUMLAR