WaZapp

WaZapp
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

WaZapp uygulaması ile ücretsiz olarak iPhone ve iPad cihazlarınızdan arkadaşlarınıza sesli mesajlar gönderebilirsiniz.

WaZapp uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir mesajlaşma uygulaması olarak yayınlanmış ve temel olarak sesli mesajlar göndermek üzere kurgulanmış bir uygulama. Bu sayede dilediğiniz an uygulamada bulunan arkadaşlarınıza ve ailenize sesli mesajlarınızı iletebilir, istedikleri zaman mesajlarınızı dinlemelerini sağlayabilirsiniz.

Uygulamanın arayüzü çok kolay kullanılır ve basit bir yapıda hazırlandığı için arkadaşlarınızı bulmak, eklemek, mesajlar göndermek oldukça kolay hale geliyor. Yüklediğiniz anda otomatik olarak uygulamayı kullanan arkadaşlarınızı bulan WaZapp, dilerseniz Twitter ile giriş yapmanıza ve sizi takip eden kişilere de mesajlar gönderebilmenize imkan tanıyor.

Sesli mesajlarınızın yanında yazılar ve fotoğraflar da göndermek mümkün olduğu için mesajlarınızın oldukça renklendirildiğini söyleyebilirim. Uygulamayı geliştirenlerin mesajların içeriğinin herhangi bir şekilde saklanmadığını belirtmeleri de kullanıcılara bu konuda güven verecektir.

Eğer mevcut mesajlaşma uygulamalarının aksine direkt olarak arkadaşlarınızla sesli mesajlaşma imkanı sunacak bir uygulama arıyorsanız denemeden geçmemeniz gerekenler arasında yer aldığını söyleyebilirim. Uygulamayı denemelerimiz sırasında herhangi bir yavaşlık ya da performans sorunuyla karşılaşmadığımızı da belirtmek gerek.

YORUMLAR