Weafo 1.1.0 (ios)

Weafo

Weafo
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Weafo uygulaması ile farklı formatlardaki dosyaları WiFi bağlantısı üzerinden paylaşma şansına sahip oluyoruz.

Weafo, tamamen ücretsiz olarak sunulan ve iOS kullanıcılarına WiFi bağlantısı üzerinden dosya paylaşım imkanı sunan bir uygulama. Medya dosyalarını ve dokümanları paylaşmak için pek çok farklı yol olsa da Weafo bu konuda herhangi bir yöntemden çok daha kolayını vaat ediyor.

Uygulama sayesinde Excel, PDF, Word, PowerPoint, ses, imaj dosyalarını ve kişi bilgilerini herhangi bir uygulama açmadan paylaşabiliyoruz. Dosyaları paylaşmak için sadece paylaş butonuna dokunmamız ve uygulama ikonuna tıklamamız gerekiyor. Dolayısıyla herhangi bir uygulama açmadan veri transferi işlemlerini gerçekleştirmiş oluyoruz. Üstelik birden fazla dosyayı tek bir Zip dosyası haline getirerek paylaşması da hem vakitten hem de enerjiden tasarruf etmemizi sağlıyor.

Weafo'nun en iyi yanı herhangi bir dosya boyutu limiti koymaması. Bu sayede boyutundan bağımsız olarak dilediğiniz dosyayı paylaşabilirsiniz. Üstelik paylaşılan dosyalara şifre koruması dahi ekleyebiliyoruz. Yabancıların özel bilgilere erişimini engelleyen bu özelliği fazlasıyla işlevsel bulduğumuzu belirtmem gerekiyor.

Günlük hayatınızda sık sık veri paylaşma işlemleri gerçekleştiriyorsanız Weafo mutlaka başvurmanız gereken yapımlar arasında yer alıyor.

YORUMLAR